Den naruby

U příležitosti Dne učitelů připravil školní parlament na pátek 25. března již tradiční „Den naruby“. Žáci se vžili do role učitelů a učitelé naopak zasedli do lavic. Děti se snažily zaujmout své spolužáky zajímavými aktivitami, naučit je něco nového, ale hlavně měly příležitost vyzkoušet si náročné učitelské povolání. Tam, kde si děti netroufly, pomohli starší kamarádi.

Mgr. Iva Bazalová

Valentýnská pošta

V pondělí 14. února se žáci opět dočkali valentýnské pošty. Žáci 8. A a 8. B se ujali organizace celé akce - nastříhali srdíčka a zprostředkovali jejich předání. Někdo využil valentýnskou poštu k poděkování za to, co pro něj obdarovaný člověk dělá, někdo přáníčkem vyjádřil náklonnost k obdarovanému. Všem se jistě podařilo adresáta potěšit..

Mgr. Iva Bazalová