Provaznická tretra – celodružinová akce

Dne 13.6.2018 se konal v Ostravě známý atletický mítink Zlatá tretra. Soutěží se zde v různých atletických disciplínách, závody mají nezaměnitelnou atmosféru a sportovci i diváci si ji užívají plnými doušky. Ale co ti, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastnit? Jak k tomu přijdou?!

A tak jsme si my „družinkové“ zase řekly: „A když oni, tož my taky!“ Výsledkem této úvahy byla akce školní družiny s názvem PROVAZNICKÁ TRETRA . Ta proběhla na školním hřišti dne 14.6.2018. Děti všech oddělení školní družiny namasírovaly svaly, probudily ve svém těle sportovního ducha a s nadšením se vrhly do jednotlivých disciplín, kterými byly. Hod na cíl, běh přes překážky a skok do dálky. Že do toho daly vše, dokazují fotografie z této akce.

vychovatelky Mgr. Eva Uhlářová, Helena Drahošová

Sluníčka - I.oddělení

Na děti z I.oddělení se z nástěnky usmívají veselá sluníčka, která si samy vyrobily.

Vychovatelka Kateřina Sedláková

Maminkám - II.oddělení

V našem oddělení jsme si dlouho povídali o tom, co pro nás znamená naše maminka, co pro nás všechno dělá a jak se o nás stará. Přemýšleli jsme, čím bychom ji mohli potěšit. Zvláště, když budou mít maminky svátek. A tak se děti nakonec pustily do výroby papírových květin. Výroba nebyla vůůůbec jednoduchá. Ale potěšit svou maminku chtěli všichni. A tak děti skládaly a skládaly 😄…Do výroby se s vervou pustili i kluci. Květiny postupně přibývaly a nakonec vznikla nádherná kytice. Děti ne nemohly dočkat, až květinu svým maminkám předají. Posíláme pěkný pozdrav všem maminkám 😉. Všechno nejlepší k vašemu svátku – DNI MATEK.

vychovatelka Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk