23.06.2016 - Družinový pětiboj

Konec školního roku je tu. Známky, které dostanou děti na vysvědčení, jsou uzavřené, v učebnicích jsme došli na poslední stránky, sešity jsou popsány do posledního listu. To vše děti utvrzuje, že už opravdu, opravdu škola končí a prázdniny jsou za dveřmi! Všude panuje shon, vzrušení a hlavně veselá, dovádivá nálada. Děti překypují energií a na školním hřišti to po příchodu družiny každé odpoledne opravdu "žije".

     A proto jsme dětem připravily na čtvrtek 16. 6. 2016 Družinový pětiboj. Děti si mohly vyzkoušet tyto netradiční disciplíny:

  • hod do dálky brčkem
  • střílení vodní pistolí na cíl
  • běh hasičů (po oblečení hasičské blůzy a nasazení přilby naplnily kyblíček vodou,

            urazily vytýčenou trať, vylily vodu zpátky do kyblíčku a sundaly si blůzu s přilbou)

  • hod holínkou do dálky (holínka dospělácká - obří)
  • trefa míčkem na cíl

     Tentokrát děti nebojovaly o žádné odměny. Šlo o nácvik dovedností ve sportovních disciplínách, které mohou být v budoucnu součástí "Družinové olympiády". Přesto šly děti do této akce s velkým nasazením a všech úkolů se zhostily se ctí. Vše jsme ukončili vodním dováděním, které všechny sportovce po jejich výkonech výborně osvěžilo!

vychovatelka  Mgr. Eva Uhlářová, a Helena DRAHOŠOVÁ, vedoucí vychovatelka

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk