Vánoční Čtenářský klub

Letošní Čtenářský klub jsme zakončili tradičním povídáním o tom, co kdo ve volném čase čte. Následovalo slíbené vyrábění čtecích polštářů, aby se nám v příštím roce u čtení pohodlně sedělo.  Polštáře si žáci vyrobili pomocí šablon a foukacích fixů. Asi nejočekávanějším okamžikem našeho předvánočního setkání, bylo rozbalování dárků. Každý si odnesl originální a od srdce vyrobenou záložku do knihy, a ozdobičku v podobě oříšku s Ježíškem. Na závěr nechyběla ochutnávka cukroví.

logoESF MSMT

Vánoční Čtenářská dílna

Letošní Čtenářskou dílnu jsme zakončili tradičním povídáním o tom, co kdo ve volném čase čte. Následovalo čtení vánočních příběhů z knížek, které měli žáci za úkol přinést. Vybrali například Gaarderův Kouzelný kalendář : podivuhodné putování do Betléma. Začetli jsme se do první kapitoly, která popisuje, jak jeden chlapec přišel ke kouzelnému adventnímu kalendáři, ze kterého místo čokolád vypadávaly z okének lístečky s příběhy seznamujícími čtenáře s narozením Ježíše Krista. Asi nejočekávanějším okamžikem našeho předvánočního setkání, bylo rozbalování dárků. Každý si odnesl originální a od srdce vyrobenou záložku do knihy, a ozdobičku v podobě oříšku s Ježíškem. Na závěr nechyběla ochutnávka cukroví.

ostrava

Těšíme se na Vánoce!

Advent je jedno z nejkrásnějších období v roce. Děti se nemohou dočkat Štědrého dne. Neustále se ptají rodičů, kdy už ten den přijde. Školní informační centrum připravilo na každé úterý do Vánoc  výtvarnou dílnu, kde si mohou zájemci vyrobit nejrůznější vánoční dekorace, jako adventní kalendář, skřítka, přáníčka a jiné.

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk