Slavnostní rozloučení s žáky 9.ročníku

I letos proběhlo rozloučení s devátým ročníkem, ovšem trochu netradičně na naší školní zahradě. Byla to v podstatě taková malá zahradní party. Zástupci tříd přednesli krásné poděkování a také zavzpomínali na roky strávené ve škole. Program oživil flétnový soubor školní družiny, Max Hort se svou vtipnou básničkou a Nela Starková s písničkou. Tím, že nám vyšlo počasí, se celá akce zdařila. Všem žákům přejeme hodně zdaru v dalším studiu.

Ing. Hana Šabršulová

Cestujte s námi

Ve středu 28. června proběhla ve škole akce „Cestujte s námi“, kterou organizoval školní parlament. Některé třídy si připravily prezentace různých zemí světa. A tak jsme se mohli na chvíli ocitnout v Japonsku, Rakousku, Indii, Rusku, Francii, Číně, Jamajce, USA, Španělsku nebo Itálii. Žáci nás seznámili nejen se základními informacemi dané země, ale také navařili tradiční jídla nebo učili národní tance. Znalosti jsme si mohli ověřit v různých vědomostních kvízech, skládankách, křížovkách. Vyráběli jsme obrázky z koření, hráli hry nebo fotbálek … Dopoledne se vydařilo a žáci dokázali, že umí samostatně připravit zajímavou a zábavnou akci pro druhé. Děkujeme!

Mgr. Iva Bazalová

Stavařský víceboj 8.ročníků

Žáci 8. A a 8. B se v úterý 27. června zúčastnili soutěžně zábavného dopoledne na SPŠ stavební. Poprali se statečně s jízdou zručnosti s kolečky, sestavili 3D puzzle, zapamatovali si a určovali různé předměty ze stavebnictví. Na interaktivní tabuli poznávali architektonické památky, pomocí jednoduchého přístroje spočítali objem učebny a jejich rychlé ruce zvládly sestavit slepou mapu České republiky. Naši žáci předvedli skvělé výkony a odnesli si první a druhé místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Mgr. Iva Bazalová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk