Rozloučení s devátým ročníkem

Ve čtvrtek 27.6.2019 proběhlo v obřadní síni v Hrabůvce slavnostní rozloučení s devátým ročníkem. Tuto nezapomenutelnou chvíli přišly zpříjemnit Karolína Pilařová hrou na housle a Bára Holková hrou na klavír. Po proslovech paní ředitelky, pana učitele Zemánka a paní učitelky Strykové poděkovali a rozloučili se i žáci 9. třídy. Všem se nám tato slavnostní chvíle líbila.

Ing. Hana Šabrsulová

IX.A se loučí

Na půdě školního parlamentu vznikl nápad zorganizovat rozlučkové představení deváťáků. Kluci a holky z 9. A se s nadšením i obavami pustili do příprav. Výsledek jsme mohli zhlédnout v úterý 25. června ve vyzdobené školní tělocvičně. Žáci si pro nás připravili módní přehlídku, společnou píseň s 1. B, taneční vystoupení, hru na keyboard a bicí, sborový zpěv s ukulele, střípky ze školního života   9. A, desatero rad pro mladší spolužáky a závěr patřil dojemné rozlučkové písni „Příběh nekončí“. Atmosféra byla úžasná a věřím, že se na toto vystoupení bude dlouho vzpomínat. Doufejme, že letošní deváťáci dali základ nové tradici.

Všem žákům 9. A děkujeme za skvělý zážitek a přejeme jim hodně úspěchů v dalším studiu i osobním životě!

Mgr. Iva Bazalová

Slavnostní předání nálepky - Tady se čte III.C

„Buďme rozumní a přidejme osmý den v týdnu, který bude výlučně určen pro čtení.“ Lena Danhem Je mi ctí se s vámi podělit o informaci, že žáci třídy 3.C získali čtenářský titul "Tady se čte". Slavnostní předání proběhlo v městské knihovně ul. Závodní, dne 21.6.
Získat titul pro žáky nebylo vůbec snadné. Čtení bylo náročné a vysilující, jak můžete vidět na fotkách níže 😂
Jsem velmi ráda, že si každý žák našel ke knížkám svou vlastní cestu. Žáci celý rok poctivě četli a svůj pokrok mohli každý den vidět i díky našemu čtenářskému stromu, který nám koncem roku nádherně rozkvetl. Dohromady žáci přečetli přes 120 knih a náš čtenářský strom tak získal 120 květinek.  Život však není o počtu přečtených knížek, život je o poznávání nových věcí a získávání nových zkušeností. Jsem ráda, že žádný z mých žáků nikdy neřekne větu... "Já jsem za svůj život přečetl maximálně Honzíkovu cestu."

Mgr. Barbora Švábová, třídní učitelka III.C

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk