Máme rádi zvířata

Na konec školního roku si školní parlament připravil výstavu domácích mazlíčků s názvem Máme rádi zvířata. Výstavy se zúčastnilo rekordních 47 vystavovatelů se svými zvířecími mazlíčky. Mohli jsme si tak prohlédnout křečky, morčata, myšky, králíky, želvy, šneky, ježky, rybičky, činčily, agamy, strašilky, andulku nebo pejsky. Žáci ukázali, že se o svá zvířátka dokáží perfektně postarat. 😊 Současně proběhla hlasovací soutěž o nejroztomilejší zvířátko. Největší počet hlasů a vítězem se stala fretka Štěpána Hájka z 6. B, na druhém místě byl pes Johny od Ilony Kontrikové z 8. A a na třetím místě se umístil ježek Elišky Stoklasové ze 4. B. Akce se velmi povedla a všichni si ji skvěle užili.😂

Mgr. Iva Bazalová, koordinátor ŠP

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk