Advent - VI. oddělení

Každým rokem si více a více lidí připomíná a užívá čas adventu. První adventní neděle a po ní i ty další nám kromě biblického významu říkají, že se už opravdu blíží Vánoce, nastává čas klidu, pohody a také rekapitulace uplynulého roku a přemýšlení nad plány do roku budoucího. Tradicí v tomto čase se staly adventní kalendáře. To inspirovalo děti s paní vychovatelkou ze šestého oddělení školní družiny k výrobě vlastního adventního kalendáře. O spolupráci jsme poprosili rodiče a výsledkem je nádherný adventní kalendář, umístěný v přízemí naší ZŠ. Že se dětem a jejich rodičům opravdu povedl, svědčí pochvalné komentáře všech, kteří si toto společné dílko denně prohlížejí. Chtěla bych moc poděkovat dětem a hlavně rodičům, že tento můj nápad podpořili a pomohli svým dětem při výrobě přáníček a také děkuji za přání k Vánocům a do nového roku, která byla součástí jednotlivých přání.

Milé Děti a Milí rodiče, přeji Vám všem krásné, pohodové a klidné prožití vánočních svátků, štěstí a plnou náruč zdraví v novém roce 2018 a těším se na další spolupráci s Vámi.

vychovatelka Mgr. Eva Uhlářová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk