Zima - II.oddělení

Říká se, že zima je dlouhá. Ale nám ve II. oddělení utíká rychle. A co jsme vlastně dělali? Děti v našem oddělení nejen rády zpívají, ale také rády recitují. V průběhu zimy se tak naučily několik básniček se zimní tématikou. Mají výbornou paměť a ani dlouhá báseň „Co víme o čertovi“ jim nedělala žádný problém. Naučily se několik společných postřehových, pohybových her, které ve třídě často a rádi hrajeme. Jsou to hry „Pif paf“, „Hu“ a nejtěžší hra „ Heja“. Ve třídě si děti rády hrají s různými stavebnicemi a rozvíjí svou fantazii při stavbách z různých kostek. V den vysvědčení se děti v komunitním kruhu pochlubily svými úspěchy a povídali jsme si, co je za vysvědčení čeká a na co se těší. Využili jsme také sněhové nadílky a děti opět prokázaly svou kreativitu ve stavění různých domečků a zahrádek pro jejich malé figurky. Ve třídě jsme vyráběly z novinového papíru korálky, které budeme potřebovat v květnu při celodružinové hře „Z pohádky do pohádky“. V současné době se již věnujeme výrobkům na Velikonoce a šijeme z plsti kuřátka.

vychovatelka Helena Drahošová

1 - Zima:

2 - Zima, zima:

3 - Sněhulák:

4 - Co víme o čertovi:

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk