Vánoční dílny

     Dne 13.12.2018 provoněla naši školu vůně jehličí, po chodbách se rozezněly vánoční koledy a také spousta nadšených dětských i dospěláckých hlásků. V tento den se konaly vánoční dílny. Učitelé si pro návštěvníky připravili spoustu krásných a zajímavých činností, při kterých si mohli všichni vyrobit vánoční ozdůbky.

     Pozadu nezůstala ani školní družina. Na chodbě v přízemí vyrostl stánek s keramikou, který lákal kolemjdoucí k zakoupení drobných předmětů z keramiky, vhodných pro vánoční výzdobu domovů, ale také jako milý dárek svým blízkým. Nezapomněli jsme ani na tvořivé ručičky našich dětí, které si mohly vyrobit dárek v podobě malého andílka na pověšení, nebo andílka z papíru.

     Věříme, že jste se nadechli vánoční atmosféry a všichni, jak rodiče, tak i děti, jste odcházeli spokojeni a s dobrou náladou.

vychovatelky Mgr. Eva Uhlářová, Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk