Předvánoční čas - II. oddělení

Předvánoční čas je jedním z nejkrásnějších období celého roku. Na svátky se těší hlavně děti. Jsou netrpělivé, každé z nich má své přání a nejraději by se už vrhly na rozbalování dárků. Aby jim to rychleji utíkalo, vyráběli jsme baňky z vlnité lepenky. Do práce se pustila nejen děvčata, ale i kluci se na baňky vrhli s nadšením. A to je co říct. Baňky se totiž obšívaly. Nakonec se dozdobily ještě kolečky citrónu a papírovou vločkou. Postupně baňky přibývaly a děti se těšily, až si jimi ozdobíme náš družinový stromeček.

Poslední školní den jsme se posadili kolem našeho stromečku a děti ukazovaly, jaké dárky si rozdaly ve škole. Ochutnali jsme také cukroví, které maminky napekly, a povídali si, na co se děti nejvíce těší a jak budou trávit celé prázdniny. Nakonec jsme si zazpívali vánoční koledy, což dokreslilo celou předvánoční atmosféru. Při odchodu si pak děti odnesly každý svou baňku domů, aby jim zdobila i jejich stromeček.

Přeji všem krásné a pohodové svátky a do nového roku hodně štěstí a zdraví 😍.

vychovatelka Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk