Soutěžní odpoledne – celodružinová akce

       Ve středu 20.3.2019 ožila školní jídelna nadšenými hlásky dětí a jejich rodičů. Na tento den připravily paní vychovatelky ze školní družiny tradiční SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE. Zúčastnit se mohly družinové děti se svými rodiči, prarodiči, tetami, strýci a dalšími rodinnými příslušníky. Cílem bylo pobavit se, zasoutěžit si a strávit odpoledne v příjemné a uvolněné atmosféře.

     Účast byla opravdu veliká. Jídelna praskala ve švech. Pootevřenými okny se ven rozléhal smích, bojovné výkřiky, povzbuzování a potlesk. Klidné soutěže střídaly ty adrenalinové. Soutěžilo se např. ve skládání posloupnosti pohádek, v hledání zvířátek na rozpůlených kartičkách, v přenášení měkkých kuliček kolíčky na prádlo, ale také v luštění křížovky. O „úderný“ závěr se postarala, tak jako každý rok, hra BINGO, na kterou se stálí účastnící moc těšili.

     Co napsat závěrem. Soutěžní klání se vydařilo, děti odcházely domů spokojené a s odměnami, které si vybojovaly a rodiče rozesmátí a troufáme si říct, že šťastní z radosti svých ratolestí.

                                                                 vychovatelky Mgr. Eva Uhlářová, Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk