Jarní úklid - II. oddělení

Zimu jsme si všichni užili a už tu máme další roční období jaro. Se slunečními paprsky nás to všechny láká ven. Ale jak už to bývá, po zimě čeká na všechny jarní úklid. Ať na zahrádkách, nebo v domácnostech. My jsme se v našem oddělení pustili do úklidu pískoviště. Děti se na hrátky v pískovišti moc těšily, ale jaké bylo překvapení, když po oddělání plachty, bylo pískoviště plné spadaného listí a klacíků. P. vychovatelka shrabala listí po obvodu celého pískoviště a děti se s vervou pustily do vybírání listí a klacíků. Na chvíli se z nich staly Popelky 😃. Dětem šla práce od ruky a nakonec vznikla pořádná hromada listí. Děti zjistily, že pokud si chtějí hrát v pěkném a čistém prostředí, musí pro to něco udělat a to je dobře 😃 Měly z toho velkou radost.

vychovatelka Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk