Bublinkovo – kouzelnické představení

     Ve čtvrtek 21.11.2019 proběhlo v malé tělocvičně naší školy „Bublinkovo – kouzelnické představení.“ Publikum tvořily děti I., II., III. a V. oddělení školní družiny.

     Program byl rozdělen na dvě části. První část představovalo kouzelnické vystoupení. Jednotlivá kouzla byla zajímavá a vyvolala u dětí vřelý potlesk. Děti měly možnost zúčastnit se jednotlivých kouzel osobně a bylo roztomilé pozorovat jejich údiv nad tím, že samy čarují, ani neví jak. Velké nadšení a smích vyvolala osobní účast paní vychovatelky při kouzlení. Jejich šikovnost děti odměnily velkým potleskem stejně jako dovednost a um pana kouzelníka.

     Po kouzlení následovala druhá část programu a tou byla „Bublinková show“. Podívaná byla opravdu poutavá a mnohdy překvapující. Mezi děti se rozletěly bublinky malé, velké, jednotlivě i ve skupinkách. Slečna, která bublinky vytvářela, je dovedla spojit do rozmanitých obrazců, které se dokázaly také pohybovat dvěma různými směry najednou. A co teprve, když dokázala, že bubliny nemusí být jen kulaté, ale také ve tvaru krychle?! Největší aplaus nastal při tvoření obřích bublin, které dokázaly schovat i člověka. O tom, jak to na místě vypadalo, se můžete přesvědčit na vlastní oči z našich následujících fotografií a videa. 

vychovatelka Helena Drahošová

 

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk