Vánoční čas – II. oddělení

K vánocům patří neodmyslitelně vánoční stromeček. Děti se na něj moc těšily, jen zpočátku nevěděly, čím ho v našem oddělení vlastně nazdobíme. Nejdříve se zalekly, když zjistily, že budou obšívat baňky z vlnité lepenky. Báli se zejména kluci, ale musím říci, že byli všichni moc šikovní a baňky se dětem moc povedly. Nakonec se na baňky tavnou pistolí přidělala kolečka citrónu a vyražená vločka.

Děti se nemohly dočkat, až zavěsí své vlastnoručně vyrobené baňky na stromeček. Nejdříve rozdělaly větve a poté si každý vybral pro svou baňku to své nejlepší místo. Nazdobený stromeček se dětem moc líbil. Na Vánoce si všichni baňky odnesly domů.

V oddělení si děti také vybarvovaly obrázky s vánoční tematikou. Obrázky vybarvovaly podle čísel, rozstříhaly si obrázek stromečku, který pak složily jako puzzle a vybarvily. Ruku si procvičily při dokreslení různých tvarů na baňce.

vychovatelka Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk