SPORTUJEME ZASE SPOLU – celodružinová akce

     Letní prázdniny jsou za námi a první měsíc tohoto školního roku skoro také. Jak by se řeklo „Čas utíká jako voda“ a celé září žijeme my dospěláci všichni v poklusu. A když my, proč ne také děti?! A proto jsme se ve školní družině rozhodly, uspořádat sportovní odpoledne. Akci jsme nazvaly: „SPORTUJEME ZASE SPOLU“. Cílem bylo zasportovat si, protáhnout svaly, uvolnit napětí, podpořit chuť ke sportování, zdravou soutěživost, ale také obnovit kamarádské vztahy mezi dětmi, schopnost vzájemné tolerance a pomoci.

     A tak se na školním hřišti objevila jedno odpoledne různá stanoviště, nabízející dětem prozkoumat svou fyzickou a mnohdy také psychickou odolnost v praxi. K tomu sloužily tyto disciplíny: překážkový běh, běh s obručí, hod na basketbalový koš a přeskoky přes lano. Jak se malým sportovcům dařilo, můžete posoudit na následujících fotografiích.

Eva Uhlářová a Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk