Zápis do 1.ročníku

Ve dnech 2. a 3. dubna 2019 proběhl na naší škole zápis do 1. tříd. Jako každý rok, pečlivě jsme se na tuto událost připravili. Děti přivítaly ve škole jejich budoucí spolužačky z vyšších ročníků a provedly je všemi stanovišti. Děti skládaly kostky, říkaly básničky, poznávaly barvy, písmenka, číslice. Učitelé měli pro ně připraveno mnoho zábavných aktivit. Všechny děti byly letos šikovné a tak se těšíme, až je přivítáme 1. září v naší škole.

Děkujeme všem zaměstnancům i žákům školy za příjemnou atmosféru, která po tyto dny panovala na naší škole.😏

Ing. Hana Šabršulová

Matematická olympiáda 5.ročníku

Každý rok řeší žáci v matematice řadu soutěží. Jednou z nejobtížnějších je Matematická olympiáda, která je určena pro jednotlivé ročníky. Žák naší školy VÁCLAV  HOLUŠA  z  5.B   vyřešil úspěšně nejen svou kategorii soutěže ve školním i okresním kole, ale byl úspěšný i ve školním kole kategorie pro 6. ročník. A dokonce se stal vítězem kategorie pro 6. ročník  v naší škole. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů! 

Mgr. Lenka Šalomounová

Svět techniky – 5.B

Ve středu jsme s třídou 5.B navštívili Svět techniky, kde se děti zúčastnily vzdělávacího programu Ínávorfiš aneb tajemství utajených zpráv. Během tohoto programu se naučily různé techniky šifrování a kódování zpráv a rovněž musely několik zpráv samy dešifrovat. Po skončení programu jsme se přesunuli do U6, kde si děti prohlédly expozici a vyzkoušely si spoustu zábavných aktivit.😂

Mgr. Veronika Konečná

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk