Předškoláci nezahálí

I v čase adventu se nás sešla celá třída! A že jsme měli napilno! Příště se setkáme až v novém roce, a to bude už jen krůček do první třídy!

Mgr. Svatava PECHLÁTOVÁ

Theater Ludem

Jeden chce to, a druhý zase něco jiného. Co s tím? Dvě zábavné dámy ze spolku THeater Ludem rozehrály 3 báječné představení a děti z 1.A dokázaly samy aktivně najít cestu k řešení konfliktních situací. Že by toto samy ve třídě nezvládly? Možná zatím ještě ne, ale pilně na tom pracujeme!

Mgr. Svatava Pechlátová

ŠACHOVÝ TURNAJ DRUŽSTEV OSTRAVSKÝCH ŠKOL

Dne 2. 12. se žáci naší školy zúčastnili „Okresního přeboru v šachu“, který se konal v SVČ Korunka v O-Mar. Horách. Hrálo se švýcarským způsobem na 7 kol. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev, a přestože většina našich žáků byla na turnaji poprvé, poslední jsme nebyli. Děkuji všem zúčastněným hráčům.

Libuše Smreková