Jiří ŠINDLER - 1.místo v soutěži ZLEPŠI SI TECHNIKU s VŠB

Když jsme byli s naší třídou navštívit dny otevřených dveří na VŠB, zaujala nás možnost vyzkoušet si své znalosti o technice v soutěži ZLEPŠI SI TECHNIKU. Své dovednosti, schopnosti a technický talent v ní porovnávali žáci a studenti základních i středních škol z širokého okolí Ostravy. Jaké bylo naše překvapení, když na adresu naší školy dorazil balíček a na něm stálo: Vítězi 2.kola soutěže - Jiřímu ŠINDLEROVI z 8.A 😊 Překvapenému Jirkovi dnes osobně předala balíček s hodnotnými cenami v podobě robotické stavebnice, powerbanky a volných vstupenek do U6, paní ředitelka a poděkovala mu za vzornou reprezantaci naší školy. My se s gratulací připojujeme a doufáme, že se nám podaří v dalších soutěžích získat podobná pěkná umístění.😇

Žáci VIII.A.

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk