Vánoční den - IV.A

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si společně užili v duchu tradičních vánočních zvyků. Skupina dětí (Patrik Štencl, Dominik Mahr, Lili Klúčiková, Elenka Vydrželová a Terezka Snášelová) si sama zorganizovala celý program pro ostatní spolužáky a musím říci, že se jim to náramně povedlo a moc jim za přípravu děkuji!!!😍

Nejprve jsme řešili vánoční křížovky, u kterých jsme popíjeli vánoční čaj s citrónem a medem a zobali vánoční cukroví, poté nám Elenka prezentovala vánoční zvyky na interaktivní tabuli. Dozvěděli jsme se tak mnoho nových a zajímavých informací. K vánoční atmosféře neodmyslitelně patří pohádky, a tak jsme se podívali na Polární expres, pohádku plnou kouzel, písniček a vánoční myšlenky, že věřit v kouzla může každý, pokud sám chce. Během pohádky si děti mohly vyrábět vánoční stromečky. Vše od materiálu, po vysvětlení výroby i pomoci při ní, zajišťovaly děti, které vše organizovaly. Pak jsme společně připravili lodičky z ořechových skořápek a pustili si je, abychom věděli, zda budeme v následujícím roce všichni pospolu, a rozkrojili jsme si jablíčka. Všichni už byli netrpěliví a těšili se na rozdávání dárečků. Předávání i rozbalování bylo plné úsměvů a štěstí, radosti a překvapení a děti si tento den opravdu moc užily. 😂

Mgr. Delinčáková Monika

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk