Škola v přírodě - Hotel Permoník 2019

Vážení rodiče a milí žáci,

přinášíme Vám fotodokumentaci ze školy v přírodě, kde panovalo nejen super počasí, ale také super nálada a kde jsme se všichni alespoň na 14 dnů zbavili smogu a užívali jsme si čerstvého vzduchu v krásném prostředí Beskyd. 😍

Tentokrát jsme s dětmi zavítali do Nového Hrozenkova a okolí. Každý den jsem se kromě výuky věnovali venkovním aktivitám, turistice a poznávání okolní přírody a místních pamětihodností. Některé skupiny dětí absolvovaly několikakilometrové výšlapy do kopců různých sklonů 😄, jiné se věnovaly tvorbě a přípravě materiálů do soutěže Hledej pramen vody. S tím úzce souvisel i výšlap do blízké přehrady Karolinka, kde nás mnohé cestou překvapily sněhové závěje na severních svazích 😄, které dovádivá dítka využila ihned k tradiční koulovačce nebo čištění hodně zablácené obuvi 😍

Večery probíhaly zábavnou formou, kde se děti učily hrát deskové hry, vyráběly různé výrobky nebo pracovaly na svých projektch a některé z nich naopak odhalovaly taje billiardových strků 😎. Samozřejmě že zlatým hřebem zábavy byly diskotéky 😃 To se pak některým z nich nechtělo ráno vůbec stávat z vyhřáté postele 😛, ale co naplat, na výlety do Muzea klobouků v Novém Jičíně nebo do Aquacentra ve Vsetíně se vstávat muselo!! 😃. 

Během víkendů, kdy šlo učení stranou 😋, se nám věnovali animátoři, kteří si pro nás připravili aktivity a soutěže zaměřené nejen na prověření našich fyzických sil ale i na utužení vztahů v kolektivech😃. S tím asi neměli vůbec žádnou práci, protože jsme byli kolektiv opravdu skvělý 😍 a těšíme se již na další školu v přírodě a doufáme, že ten rok čekání na ni uteče jako voda 😄😄😄 !

Mgr. Mario ZEMÁNEK

IMG 20190319 162255 1

 

 Kliknutím SEM přejdete na stránku s fotkami.

 

Tato akce byla podpořena z rozpočtu Magistrátu města Ostrava.

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk