Čtenářský klub pro žáky 5. - 9. tříd

Vážení rodiče, i v letošním školním roce máte možnost své dítě přihlásit do Čtenářského klubu pro žáky 5. - 9. tříd, který se schází pravidelně každou středu v době od 14.00 do 15.30 hodin ve Školním informačním centru. Účast v klubu je bezplatná, avšak závazná, proto Vás prosíme o včasné omlouvání případné absence dítěte. První schůzka Čtenářského klubu proběhne 25.9. 2019. V případě zájmu o přihlášení Vašeho dítěte, si vyzvedněte přihlášku ve Školním informačním centru a vyplněnou odevzdejte tamtéž, a to nejpozději do 20.9. 2019. Těšíme se na společný čas strávený nad knihami.

Co se v klubu Vaše dítě naučí?

  • sdílet zážitky z volnočasové četby s vrstevníky
  • číst a čtenému rozumět
  • smysluplně trávit svůj volný čas

logoESF MSMT

 

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk