Soutěž „O nejoriginálnější halloweenskou dýni“

Letos jsme si Halloween připomněli netradičním způsobem. Školní parlament připravil soutěž „O nejoriginálnější halloweenskou dýni“. Organizace celé akce se ujali žáci 6. B. Ve dnech 31. října a 1. listopadu žáci nosili do školy své nápadité výtvory. A že se bylo na co koukat: dýně i s celým hřbitovem, domečky, dýně s mozkem z melounu, hlava čaroděje, dýně inspirované oblíbenou skupinou nebo počítačovou hrou, dýně požírající menší dýni, různé ornamenty nebo zvířátka … Celkově se soutěže zúčastnilo 35 žáků.

A jak to celé dopadlo? Porotu tvořili zástupci tříd v parlamentu a učitelé. A neměli to vůbec lehké. Tady jsou výsledky:

I.stupeň

  1. Matěj Volný, 2. C
  2. Ondřej Kabiesz, 2. B
  3. Adam Palička, 4. C

II.stupeň

  1. Karolína Mikulová, 6. B
  2. Daniel Lyčka, 6. B
  3. Ema Burešová, 8. A

Gratulujeme a všem děkujeme za nádherné halloweenské dýně!

                                                                                                  Mgr. Iva Bazalová, koordinátor ŠP

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk