Velký úspěch v krajském kole logické olympiády

Je již tradicí, že se žáci ZŠ Provaznická pravidelně zúčastňují soutěže Logická olympiáda, kterou pořádá Mensa ČR. Soutěž  proběhla již po dvanácté v jednacím sále  Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Jejím cílem je objevit talentované děti a také jejich talent pomoci včas podchytit a dále rozvíjet. Logická olympiáda je svým způsobem unikátní, protože netestuje dosažené znalosti, neboli schopnost se nabiflovat. Účastníci při řešení logických úloh prokazují své schopnosti samostatného, kreativního, logického uvažování a pohotového rozhodování.

Mezi úspěšné řešitele v letošním ročníku soutěže  v kategorii 3.-5. ročník 1. místo obsadil Hynek Pavera ze 4. ročníku, 4. místo získal Martin Wilím z 5. ročníku. Oba nás budou reprezentovat v celostátním kole, které se bude konat  v Praze 25. listopad 2019 v Míčovně Pražského hradu. Dalšími úspěšnými řešiteli byli Amélie Dluhošová a Matěj Fiala - oba ze 4. ročníku. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme.

olymp

Scan 1

Scan221119105018 1

Scan221119105044 1

Scan221119105106 1

 

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk