Expedice Ostrava-Hrabůvka - III.B

Pro učivo prvouky třetí třídy jsme využili posledních krásných podzimních dnů. Vypravili jsme se na dvě expedice. Jedna nás zavedla do chráněné kulturní památky nedaleko naší školy, kde jsme sledovali architekturu, její detaily, ale i urbanistický celek. Také jsme se dozvěděli něco o historii části obce, ve které chodíme do školy a zopakovali si dopravní značky. Druhá expedice nás zavedla rovnou na městský úřad. Tam jsme zjistili, na co takový úřad je a s čím nám může pomoci. Také jsme si vyzkoušeli, jak komunikovat s lidmi na úřadě a kde hledat odpovědi na naše otázky. K tomu všemu jsme se také snažili značit si v mapách místa, kudy jsme šli a místa, kde jsme objevili něco zajímavého.

Těmito expedicemi jsme se hodně pobavili, a také mnohé naučili.

Viktor Dořičák

Tato akce byla finančně podpořena z rozpočtu statutárního města Ostrava.

ostrava logo

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk