Rap je art, OUJÉÉ!!!

Dne 16. 1. 2020 se pro osmou a devátou třídu naší školy konala přednáška s názvem Rap je art. Celé dvě hodiny nám ovšem Patrik, jak se nám dvacetiletý raper později představil, nepovídal jen o rapu jako takovém, ale představil nám i hip hop, podělil se s námi o své životní zkušenosti a zážitky  a dokonce nám vysvětlil, jak začal dělat to, co ho na světě nejvíce naplňuje a baví (tedy rap) a jak toho může dosáhnout každý z nás. Celou dobu si s námi povídal jako rovný s rovným o tom, jak je důležité nepřestat se snažit a chtít, jak je super mít v životě cíl, dokonce nám poskytl i kontakt a nabídl případnou radu či pomoc. No a nakonec jsme si i společně zarapovali nebo si zkusili beat box.😋

Pro všechny z nás to byla neuvěřitelně inspirativní prezentace a motivace.😍

Adéla Kotelešová  9.A

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk