Distanční výuka ve Vv

Distanční výuka je samostudium, kdy výuka neprobíhá v učebnách a nevyžaduje se osobní účast učitelů a studentů ve škole. Historicky nová zkušenost pro nás všechny-žáky, rodiče i učitele. Člověk sice sedí doma za počítačem, ale málokdo by řekl, že za ním sedí skoro pořád, od rána do večera, od pondělí do neděle svátky nevyjímaje.

Jak tedy zpříjemnit to množství úkolů, které se na všechny hrne přes monitor? Naučme se naplánovat si čas tak, abychom prostřídali příjemné s užitečným.

Pokud je pro žáky 6. a 7. ročníku relaxační záležitostí výtvarná tvorba, žáci mají možnost na výukových stránkách Google Classroom navštívit kurz výtvarné výchovy a vybrat si z možností, které se nabízejí-prozatím jsou to koláž, studijní kresba a výtvarné blahopřání škole.

Asi nejúspěšnější byla dosud z výše jmenovaných technika koláže. Téma V karanténě je totiž dost aktuální a každý vnímáme tuto nezvyklou dobu jinak.

Podívejme se na některé práce žáků a jejich názory na současnou situaci.

Mgr.Renata Telingerová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk