Škola v přírodě hotel Čarták

V týdnu od 7. 9. do 11. 9. jsme se zúčastnili školy v přírodě v krásném prostředí Beskyd poblíž Soláně. Byli jsme ubytování v útulném hotelu Čarták. Počasí nám přálo, a tak jsme mohli trávit hodně času venku na sluníčku hraním her, jako je třeba Pešek, fotbal, přetahovaná. Hned první den jsme postavili nádherné domečky pro skřítky, aby se jim s námi líbilo.😍

Další dny si děti zasoutěžily nebo hledaly poklad, který jim tam skřítci zanechali. Veliký úspěch u dětí a poroty měla soutěž Čarták hledá talent a opravdu jsme talenty našly. Na závěr děti vyrobily pro své maminky obrázky z přírodnin. Za zmínku stojí určitě skvělé jídlo, kdy u dětí vyhrály špagety. Myslím, že jsme si týden v přírodě moc užili.😂

J. Tlolková, V. Beránková, L. Janečková

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk