EASY SPEAK 6.10. 2021

Jaké je to soutěžit online v týmu patnácti žáků proti jiné škole z ČR, kdy vás moderuje rodilá mluvčí?

Žáci naší školy by vám již mohli popovídat své zážitky z první takové vyučovací hodiny. Ta proběhla právě dnes a zúčastnění žáci z 8. tříd si odnesli pomyslnou vítěznou trofej!

Během hodiny prokazovali žáci nejen své vědomosti, ale především pak postřeh, rychlost přemýšlení a také vymýšlení příběhu, v neposlední řadě i smysl pro anglický humor a to vše samozřejmě mluveným projevem v anglickém jazyce.

V úvodu si procvičili předložky, dále pak určování a popisování místa. Náročnou disciplínou však bylo vymýšlení příběhu na základě obrázku a časového údaje, který tým viděl jen po dobu 5 sekund a hned musel příběh říct. Také hádanky v anglickém stylu byly velmi zajímavé. Uhodli byste tuhle? Why did the bike fall over?

Žáci si dnešní nevšední hodinu velmi užili a těší se opět na “easy speak” 10. 11. 2021.

Mgr. Jana Boriková

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk