O čokoládovou vařečku 2023

Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka pořádala po dvouleté „covidové“ přestávce další ročník soutěže ve vaření – O čokoládovou vařečku 2023. Této voňavé a chutné soutěže se zúčastnili žáci základních škol z celé Ostravy a utkali se v přípravě bezmasého pokrmu dle vlastního výběru. Naši školu reprezentovali Tereza Kuželová a Šarlota Lucigová z 9. B a Filip Pustějovský z 8. B a nevedli si vůbec špatně. Terezka se umístila na krásném 3. místě se svými vločkovými karbanátky s vídeňským salátem na smetanovém dipu. Jako jediná ze soutěžících dokonce obdržela plný počet bodů v hodnoticí kategorii „zručnost a dodržení technologického postupu“. Všem účastníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen v kuchyni.

Mgr. Eva Michalčíková

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk