Fashion Week 2023

Už jste slyšeli o celosvětové akci s názvem TÝDEN MÓDY? Tuto prezentaci kouzelných módních kreací můžete vidět ve světových metropolích jako Paříž, Milán, Kodaň i Ostrava, konkrétně Ostrava – Hrabůvka. Naši žáci totiž módní týden zažili na vlastní kůži. Jednotlivé dny byly věnovány vždy konkrétnímu tématu, které museli mladí modelové a modelky splnit.

První pondělní den byl věnován pletené módě, která reprezentuje studené zimní období. Následoval pyžamový den, protože móda má být nejen zajímavá ale i pohodlná. Středa dala vyniknout především zimním sportům, neboť i u sportu je móda nedílnou součástí prezentace. Ve čtvrtek jsme si zkusili pracovní oděvy, které mohly navnadit především budoucí středoškoláky k výběru povolání. A pátek patřil mladým návrhářům, kdy bylo úkolem obléci se do zcela nové neotřelé kombinace, kterou by rozhodně nikdo nečekal. Jistě dle fotografií uznáte, že brzy se přestane říkat Paříž – kolébka módy, přichází nová éra: Provaznická – královna módy 😊

Mgr. Veronika PUFFLEROVÁ

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk