Z Pohádky do pohádky - Celodružinová akce

Pohádky má každý rád. Již od dítěte je posloucháme, sledujeme v televizi a žijeme s jejich hrdiny. S koncem školního roku jsme se rozhodly ve školní družině uspořádat pro děti celotýdenní akci s názvem „Z POHÁDKY DO POHÁDKY“. Každý den děti zavzpomínaly na jednu známou pohádku a plnily zadaný úkol, vycházející z jejího děje. Za splněný úkol získalo každé oddělení vždy jeden zlatý dukátek. Na konci týdne, po splnění posledního úkolu mohly děti za odměnu hledat zlatý poklad, ukrytý v "mlází" školní zahrady.

Pro tuto akci jsme vybraly pohádky: O Zlatovlásce, O Budulínkovi, O koblížku, Perníková chaloupka a pohádka O zlaté rybce. Děti postupně sbíraly korálky na louce, byly uneseny liškou do doupěte, doprovázely koblížek na jeho cestě, sbíraly perníčky a zodpovídaly otázky zlaté rybky. Že se při plnění úkolů nasmály a pořádně odreagovaly, je zřejmé z fotografií, které vám následně nabízíme.

vychovatelky Mgr. Eva Uhlářová, Helena Drahošová

1 - O princezně Zlatovlásce:

2 - O Budulínkovi:

3 - O koblížkovi:

4 - O perníkové chaloupce:

5 - O zlaté rybce:

6 - Hledání pokladu:

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk