Informace k podávání přihlášek na střední školy 2020/2021

Vážení zákonní zástupci.

Vyplněný formulář níže mi prosím pošlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nechejte na sekretariátě ve škole. Přihlášky pak hromadně vytiskneme. Vy si pouze přihlášku zkontrolujete a doplníte podpis. Pokud si donesete přihlášku např. vyplněnou a vytištěnou z webu střední školy, tak ji také potvrdíme. O vyzvednutí hotových přihlášek Vás pak budu informovat přes Bakaláře.
Děkuji za spolupráci.

Mgr. Kateřina Kučová
výchovná poradkyně

Školní jídelna - Aktuální informace na měsíc únor 2021

Žáci, kteří budou chodit do školy (1. a  2.třída)mají přihlášeny obědy automaticky.

Ostatní žáci i učitelé pokud mají zájem, si musí oběd přihlásit.

Ostatní žáci i učitelé musí zaslat platbu na měsíc únor na  tento účet: 34736761/0100, nezapomeňte připsat Váš variabilní symbol, popřípadě  lze  zaplatit hotově v kanceláři vedoucí ŠJ.

Žáci, kteří se budou vzdělávat distančně, si mohou chodit pro oběd jen do jídlonosiče a to v době od 11.00 – 12.00 a 13.45 – 14.15 hod.

Prosím, dodržujte tyto časy, ať nedochází k potkávání se s  jinými dětmi.