ŠvP 1.B, 2.B, 6.B, 7.A, 8.B

Vážení rodiče, 

jistě Vás všechny zajímá, jak se mají Vaše dítka ve škole v přírodě na hotelu Permoník v Novém Hrozenkově, nemáme pravdu 😀 ?

Dojeli jsme všichni v pořádku a po ubytování a skvělém obědu jsme s dětmi vyrazili na procházku po okolí 😋, při které si děti zasoutěžily, některé ověřily své fyzické schopnosti zdolat mírný kopec nad údolím 😂 a jiné zase zjišťovaly, jak je to se zásobováním místního obchůdku 😎 Večer proběhl v duchu zábavných her a kvízů.

Dnes t.j. v úterý se po dopolední výuce konaly v prosluněném okolí hotelu soutěže, které prověřily nejen logické, ale i fyzické a argumentační schopnsti dětí obhájit si své 😄 a to když při hře NAJDI VĚC NA PÍSMENO... měly děti přinést na jednu hromadu věci, jejichž počátečním písmenem bylo ono PÍSMENO. Divili byste se, co vše našly a nebo považovaly za věc!! 😂 Npaříklad se na hromadě objevila skluzavka pro děti na pískovišti, nádoba s naftou, stará sedací souprava a dokonce i těžká kovová reklama na místní lyžařský areál!! 😂😂 Není tedy divu, že soutěž dala dětem zabrat natolik, že po večeři se jen zaprášilo 😅

Takže jak můžete sami vidět, zatím se máme všichni skvěle, počasí nám přeje a nálada je víc než výborná 😊

Další aktivity budou následovat, těšíme se na ně a nebojte se, jsme všichni hraví a zdraví!! 😍

Mgr. Mario ZEMÁNEK, Mgr. Vladimíra HORÁČKOVÁ

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk