Organizace výuky od 12.4.2021

Vážení rodiče a žáci,

od 12.4.2021 se vrací do školy na výuku rotačně 1. stupeň. Byly upraveny rozvrhy pro prezenční výuku, podle kterých se budou žáci učit, délka výuky zůstává jako při běžném režimu školy. V době distanční výuky budou platit rozvrhy pro distanční výuku. Tělesná výchova bude probíhat bez cvičení a hudební výchova bude bez zpěvu.

Školní družina bude v provozu od 6.00 do 17.00 hod. Jednotlivá oddělení budou dělena po třídách tak, aby se děti spolu nemísily. Rozpis ZDE.

Školní jídelna bude v provozu – viz informace na stránkách školní jídelny.

Žáci se budou pravidelně testovat v pondělí a ve čtvrtek pod dohledem třídních učitelů. Děti navštěvující ranní družinu budou otestovány již tam. Testovat se nemusí děti, které prodělaly Covid a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní (nutno doložit potvrzením). Pokud žák nebude přítomen na testování na začátku vyučování, provede se test bezprostředně po příchodu žáka do školy.

Veškeré další, podrobnější informace obdržíte od svých třídních učitelů. Prosíme všechny rodiče i žáky o spolupráci, abychom se, alespoň v nějakém režimu, mohli věnovat výchově a vzdělávání vašich dětí.

Ing. Hana Šabršulová

zástupce ředitele

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk