Poděkování Národního pedagogického muzea - 11/2018

Vážená paní ředitelko,

chci Vám moc poděkovat za uvolnění Bc. Romany Ráblové na tradiční pracovní setkání s literaturou pro děti a mládež, které se konalo ve středu 14. 11. v Pedagogické knihovně J. A. Komenského v Praze. Její příspěvek o práci s dětmi ve čtenářském klubu všechny účastníky zaujal a byl přínosem pro celé naše setkání.

Jste jedna z mála škol, která podporuje čtenářstvím prostřednictvím školního informačního centra a paní Ráblová je člověkem na svém místě. Umí děti zaujmout a dokáže vymyslet velmi zajímavé aktivity, které děti motivují ke čtení. Při současné situaci školních knihoven, které na většině škol vůbec nefungují, jste opravdu „osvícenou" ředitelkou, když tyto aktivity podporujete a jste ochotna vynaložit finanční prostředky na provoz ŠIC.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů!

Se srdečným pozdravem

Mgr. Radmila Indráková

Bibliografie a Centrum pro školní knihovny

Národní pedagogické muzeum a knihovna J.A. Komenského