SRPŠ

1. Gabriela Šuláková
  2. Marcela Kalousová

Plán akcí na rok 2018:

1) Lyžařský výlet – Karlov, dítě zdarma/rodič 100Kč - V termínu 24. února 2018 by se měl uskutečnit jednodenní výlet pro příznivce zimních radovánek, především lyžování. Středisko bylo vybráno s ohledem na jeho univerzálnost v poskytování služeb a možností vyžití. Zájezd se koná i v případě špatných sněhových podmínek. Jako náhrada proběhne turistický výlet v daném okolí. Na plakát je nutno uvést, že skipass si hradí každý účastník sám.

2) Horolezení (indoor) – 11.2.2018 - Bude realizováno pro 20-25 dětí. Dospělý jako doprovod podmínkou!

3) Deskohraní s Mindokem – 20.3.2017 (16:00 - 18:30) - Úspěšná akce pro žáky s rodiči, plánovaná ve spolupráci s firmou MINDOK. Po následné prezentaci novinek by došlo na jejich testování účastníky. Na plakát uvést možnost prezentace vlastních her.

4) Na podzim je plánováno zrealizovat akci Lysá hora, kde by byl zajištěn program prostřednictvím agentury, která se na to specializuje.

5) Víkendový cyklopobyt na jihu – Valtice, dítě zdarma, dospělý 1300 Kč. V termínu 8. - 10.6. 2018 (případně o týden později – dle možnosti pronajmutí cyklopřívěsu), by se měl uskutečnit cyklovýlet v Lednicko-Valtické oblasti. Možnost ubytování pro cca 50 osob v prostorách Střední vinařské školy, včetně polopenze a úschovny kol.

6) Vodácký výlet - 19. nebo 26. května 2018, odjezd od školy 8:30.

7) Den dětí – 13.června 2018 - Uskuteční se štafeta rodičů s dětmi, dětský hrad, plánováno je také zajištění nafukovací překážkové dráhy, kterou mohou využít i rodiče. Zvážení jiných originální soutěží pro děti.

Plánované příspěvky na akce:

Osvětim, recitační soutěž, rozlučka s 9. ročníky, pasování prvňáčků a další reprezentace školy dle aktuálních soutěží v daném roce.