Děsivé historky - Michael Dahl

logo barevne sablonyII

Čtenářský klub - starší žáci

Bojíte se rádi? Máte rádi hrůzostrašné historky? Cha, co hrůzostrašné... máte rádi horory? V našem klubu je to tak, že se polovina z nás ráda bojí a druhé polovina nerada. Nicméně na tématu pro středeční setkání se shodli všichni. Chceme se bát, chceme horory. Náhoda tomu chtěla, protože jsem zčerstva zpracovala novou knihu Děsivé historky a tak jsme se do nich začetli. A nejen to, podle názvu kapitol jsme si zkusili sami vymyslet hrůzostrašný příběh, který by se pod ním mohl schovávat a pak jsme ho porovnali s příběhem v knize. Ty naše příběhy si můžete přečíst, jsou tady na fotkách, jen prosíme laskavého čtenáře, aby omluvil chyby. To víte, děsivé historky - děsivé chyby. A jakže vypadají příběhy v knize? Trefili jsme se? To vám neprozradíme. Stačí přijít do knihovny a knihu Michaela Dahla s názvem Děsivé historky si vypůjčit.

knihovnice, Lenka Klemšová

https://www.databazeknih.cz/knihy/desive-historky-desive-historky-385994

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk