Seznamovací beseda v ŠICu s 2. třídami a kniha DEN, KDY VOSKOVKY ŘEKLY DOST

image large

Malujete rádi? Voskovkami? A staráte se o ně dobře? To já se jen tak ptám, aby se vám nestalo to, co Tondovi z knihy DEN, KDY VOSKOVKY ŘEKLY DOST. No… řekly…  abych byla přesná, voskovky Toníkovi napsaly dopisy. Některé spokojené, jiné nespokojené. Napsat dopis, to není jenom tak. Však také druhákům dalo chvíli práci, než přišli na to, jak má takový dopis vypadat. Knížka jim ale pomohla. Kdo chce napsat dopis, musí přece vědět, jak má vypadat. Oslovení, obsah dopisu, rozloučení a podpis.
Hned si to děti také vyzkoušely. Jak? Na chvíli se samy staly voskovkami a zkusily Toníkovi napsat dopis. A já musím říct, že byly moc šikovné.

knihovnice, Lenka Klemšová

 

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk