Cesta k Ježíškovi

logo barevne sablonyII

Poslední dva Čtenářské kluby v roce 2019 

Starší žáci ve středu a mladší žáci ve čtvrtek si úkol za úkolem hledali cestu k Ježíškovi. Tedy abych byla přesná - k dárkům od Ježíška. Ano, ano, ani tentokrát se nám ho prozatím nepovedlo zastihnout "při činu". Děti plnily úkoly s vervou, s neuvěřitelným nasazením. Jenomže právě na tuto naší horlivost a poslední úkol, který nás vylákal ven ze ŠICu, Ježíšek čekal. Okamžitě využil situace a naprosto změnil atmosféru v knihovně. Pozhasínal světla, provoněl vše cukrovím a jemně prozářil prostor malými světýlky, prolnul prostor Tichou nocí a hlavně... hlavně každému nadělil nějakou tu drobnost pro radost. 

Šťastné a veselé Vánoce všem a nashledanou v roce 2020.

knihovnice, Lenka Klemšová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk