Atletické přebory městského obvodu Ostrava-jih 21.3.2024

Ve středu 6.3.2024 se konaly Atletické přebory škol ve sportovní hale v Ostravě- Vítkovicích. Soutěžily smíšená družstva dívek a chlapců ve dvou věkových kategoriích ( osmé a deváté třídy). Celkem se zúčastnilo 14 škol.

Žáci naši školu reprezentovali v běhu na 60m, skoku dalekém i vysokém, vrhu koulí, dlouhé trati a ve štafetovém běhu.

Získali jsme mnoho medailí a naši deváťáci obsadili krásné 1. místo.

Složení družstva ( 8.ročník): Kvasnička Václav 60m, Lipka Jan 800m, Večeřa Jakub skok vysoký- 3. místo, Holoubek Ondřej vrh koulí- 2. místo, Kuna Václav skok daleký, Chrenščová Tereza 600m, Glacová Sabina skok daleký – 2. místo, Bednářová Sabina 60m, Harazimová Adriana vrh koulí, Valchařová Eliška skok vysoký, štafeta – 5.místo.

Složení družstva ( 9. ročník) :

Pustějovský Filip 800m, Fančovič Kristián skok vysoký - 1. místo, Kvasnička Albert skok daleký - 1. místo, Dunka Roman 60m - 2.místo, Bilík Štěpán vrh koulí, Paverová Ema 600m, Riegerová Nicol 60m, Krásná Veronika skok daleký1.místo, Hortová Valérie vrh koulí, Výrková Stella skok vysoký. štafeta- 1. místo.

Toto družstvo obsadilo ve velké konkurenci 1. místo.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci naší školy.

Dagmar Motlochová