Den otevřených dveří 2024 9.2.2024

Dne 8. února jsme pro veřejnost připravili Den otevřených dveří. Dopoledne byla možnost nahlédnout do výuky, což využilo několik rodičů s dětmi. Odpoledne bylo nachystáno mnoho aktivit, které si děti, ale i dospělí mohli vyzkoušet. Skladba programu byla velmi různorodá. K vidění byli roboti a virtuální realita, různé matematické a logické úlohy, výtvarný a hudební koutek. Mohli jste si vyzkoušet, jak byste byli schopni podat první pomoc při záchraně života, jak byste se domluvili v různých koutech světa a jak vám jde jednoduchá opičí dráha v tělocvičně. Součástí včerejšího dne byl i klub Předškoláků, který si děti moc užily. Děkujeme všem pedagogům za perfektní přípravu a všem návštěvníkům za účast.

Hana Šabršulová, zástupce ředitele