Deskohraní - akce SRPŠ 28.11.2023

Ve čtvrtek 23. listopadu se na naší škole konala oblíbená tradiční akce spolku SRPŠ „Deskohraní“, která zaplnila školní jídelnu více než 30 společenskými hrami a přilákala nad dvacet hravých dětí a jejich rodičů, které se těšily na odpoledne plné soutěživosti a zábavy.

Nabídka her byla opravdu rozmanitá. Děti si mohly např. vyzkoušet svou taktiku ve hře Kabo nebo Logik, procvičit svou angličtinu ve hrách Do you speak English nebo Shopping List, ale nechyběly také oblíbené hry jako Brainbox, Desítka Česko a mnoho dalších.

Jedna z organizátorek, paní Zuzanka a také paní kuchařky se postaraly o výborné občerstvení v podobě perníku a Honzových buchet, které spolehlivě doplnily energii po náročném hraní a přemýšlení. A tak jsme společně prožili příjemné listopadové odpoledne a mohli si odpočinout od moderních technologií a zapojit své mozky do jiného typu zábavy.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli tak vytvořit skvělou atmosféru, protože hrát hry je krásná zábava, která spojuje, baví a zároveň učí. Už teď se těšíme na další hravá setkání!

Tým organizátorů SRPŠ