Divadelní představení - Ten trapas nepřežiju 3.11.2023

Na představení, které se hrálo v KD Akord, s názvem ,,Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej“ se dne 1. listopadu vydalo několik škol. Na tuto komedii se přišly podívat také šesté a sedmé třídy z naší školy s cílem naučit se etiketu.
Na úvod nám zazpíval sám Milan Peroutka. Poté začala zábavná divadelní hra, ve které hraje herec Ladislav Ondřej chlapce, který se přistěhoval a snaží se správně představit. V tom mu pomáhá paní Michaela Dolinová jako učitelka etikety. Nakonec pak všem zazpívala ještě Nelly Řehořová.

Rozhovor s divákem:

Reportérka: ,,Tak jak se Vám líbilo představení?“
Divák: ,,Hej, bylo to super, bylo to fajn. Moc se mi to líbilo. Myslím, že ostatním taky. Dávám 10 z 10.“
Divačka: ,,Tak mě osobně se to taky moc líbilo a chtěla bych se na to určitě znova podívat!“

Marie Podjuklová (7.A)

Tento projekt je sponzorován městem Ostrava.