Fashion Week 25.11.2023

Na přelomu října a listopadu se na naší škole uskutečnil Fashion Week, jinými slovy Týden Módy. Na každý den bylo zvoleno určené téma. První byl den povolání, kdy si děti půjčily od tatínků monterky. Druhý den byl Halloween, takže všichni přišli ve strašidelných maskách a kostýmech. Abychom si trošku připomněli dobu našich rodičů, ve středu jsme se oblékli retro. Předposlední a nejzvláštnější den byla určitě "Výměna pohlaví". Kluci si na sebe dali minišaty a tucet makeupu, holky zas měly kalhoty skoro až u kolen a husté účesy. Poslední den byl samozřejmě nejoblíbenější. Mohli jsme jen vstát a jít rovnou do školy. Byl totiž pyžamový den!

Každý den o velké přestávce se parlament se dvěma zástupci z každé třídy sešel v tělocvičně a rozhodli o třech nejlepších ze školy. Ti pak odešli domů s malou cenou a diplomem a ostatní dostali bonbón za účast. Tuto akci jsme si velmi užili a snad ji budeme pořádat i příští rok.

Hanka KRÁLIKOVÁ, VIII.C