KROUŽEK - Příprava na jazykovou zkoušku Cambridge 23.11.2023

O kroužek přípravy na Cambridge zkoušky je letos enormní zájem, žáci se málem nevejdou do jazykové laboratoře. Již od 5. září se pravidelně scházíme a pracujeme na všech dovednostech, které u zkoušky budou potřeba: čtení, psaní, poslech a mluvení.  Jazyková škola Hello Ostrava nám také jako své partnerské škole zdarma poskytla pre-test, kdy žáci pracují na online platformě a plní všechny písemné části tak, jako by pracovali na testu skutečném. Takže vlastně skládají test nanečisto. Brzy budeme vědět výsledky a žáci se mohou rozhodnout, zda se do složení zkoušky PET for schools úrovně B1 (maturitní) pustí již nyní 5. prosince nebo v případě žáků 8. ročníků až v termínu následujícím, tedy příští podzim. Všem na test přihlášeným přejeme hodně štěstí!

Mgr. Jana BORIKOVÁ