Překladatelský Tygr[id] – výsledky 17.11.2023

Pozornému čtenáři našich webových stránek jistě neušlo, že se Kateřina Charlotte Kováčová a Adriana Křižáková (9.B) dne 5. října 2023 zúčastnily VI. ročníku prestižní soutěže Překladatelský Tygr[id]. A již známe výsledky!

Svého nelehkého úkolu do anglického jazyka přeložit text čítající 250 českých slov, zabývající se životem Walta Disneyho, se zhostily obě velmi dobře a dosáhly naprosto stejného hodnocení. Na bednu to tentokrát nebylo, ale pevně věřím, že si odnesly velmi zajímavou novou zkušenost.

Kateřině i Adrianě přejeme hodně úspěchů v dalším studiu, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Jazykovému gymnáziu Pavla Tigrida moc děkujeme za skvělou organizaci soutěže a pozvání. Těšíme se na ročník příští.

Mgr. Jana BORIKOVÁ