ŠD Karneval I. a II. oddělení 4.3.2024

Měsíce leden a únor se nesou všude na světě ve znamení karnevalu nebo Masopustu. Toto veselí jsme si dopřáli také ve školní družině. Děti přišly v pěkných nápaditých kostýmech. A co je důležité pro děvčátka? Přece se před karnevalem ještě dozdobit a své kostýmy doladit k dokonalosti. Svými malovátky se ještě přikrášlila a mohlo se začít. Děvčátka se natřásala v šatech princezen, tanečnic a kluci měřili síly jako supermani. Ani paní vychovatelky nenechaly nic náhodě a přišly v kostýmech. Náš karneval se nesl v duchu soutěží. Soutěžili jednotlivci, ale také celá oddělení. Soutěže byly různého zaměření. Jak ve zručnosti, tak v tanci. Děti se snažily poslepu zavěsit kraťasy na prádelní šňůru, trefovaly se do šaška, soutěžily v tanci s balónkem a změřily svou zručnost v podávání balónků. Nakonec dostali všichni sladkou odměnu a spokojení odcházeli s rodiči domů.

vychovatelka Helena Drahošová