ŠD Soutěžní odpoledne – celodružinová akce 23.4.2024

Kdo se ve čtvrtek 18.4.2024 pohyboval v okolí naší školy, mohl si všimnout, že naše školní jídelna ještě není zavřená a dovnitř proudí spousta rodičů s dětmi. To proto, že v jídelně probíhal další ročník „SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE“, které každoročně pořádá pro rodiče s dětmi naše školní družina. Zájem byl opět velký, stejně tak i program, který jsme nabídly účastníkům akce.

Za veselého smíchu a vzájemného povzbuzování se děti s rodiči pustili do zápolení v různých disciplínách. Mohli soutěžit například v Ubongu, skládání postaviček ze dřívek, předávání kroužků, orientaci podle stop, poznávání pohádek podle obrázků, zapamatování nákupu a jídel v restauraci. Hravé odpoledne jsme zakončili tradičně známou, napínavou hrou „Bingo“.

V přátelské atmosféře si všichni užili bezstarostné a veselé odpoledne, pro děti ještě vylepšené získáním drobných odměn za vynaložené úsilí.  Pro ty, kteří se nemohli této zábavy zúčastnit, jsme ji zachytily alespoň na následujících fotografiích.

vychovatelky Eva Uhlářová a Helena Drahošová