Školní výlet - 7.B 24.6.2024

Dne 21. června 2024 jsme podnikli výlet do motýlího domu a parku Hrabovjanka. Byl to skvělý den plný zábavy a krásného počasí. Naše dobrodružství začalo v 8:00 ráno, kdy jsme se všichni sešli na před naší školou a vyrazili na cestu. Plánovaný návrat byl stanoven na 14:00 opět ke škole, což se nám podařilo dodržet.

První zastávkou na našem výletě byl motýlí dům. Bylo úžasné vidět tolik různých druhů motýlů v jejich přirozeném prostředí. Kromě motýlů zde byla i vodní želva, tři křepelky a pár ptáčků. Děti byly nadšené a užily si pohled na pestrobarevné motýly létající kolem nich. Některé dokonce měly štěstí a motýli jim přistáli na ruce, na těle či na hlavě.

Po návštěvě motýlího domu a koupi různých suvenýrů, jsme se přesunuli autobusem do parku Hrabovjanka. Bylo zde mnoho možností pro různé aktivity a hry, takže jsme se rozhodně nenudili. Někteří si užívali klidného prostředí parku a času zde využili k občerstvení.

Počasí nám opravdu nadmíru přálo a na každé naší zastávce jsme se pravidelně osvěžovali nanuky či chlazenými nápoji. Bylo slunečno a teplota byla ideální pro venkovní aktivity. Celkově byl výlet velmi úspěšný a všichni účastníci byli spokojeni. Těšíme se na další podobné akce v budoucnu!

Mgr. Eva Teichmanová