SRPŠ Úklidové a natírací odpoledne 30.4.2024

Vážení rodiče a děti,

po velmi zdařilé podzimní „úklidovce“ zorganizoval spolek SRPŠ další oblíbenou akci, tentokrát především natírací. Za slunečného, teplého, téměř letního odpoledne se sešli rodiče a děti na školní zahradě, s hlavním cílem zkrášlit herní prvky na dětském hřišti. A byla to parádní zábava! Paní ředitelka s p. vychovatelkou Helenkou se chopily organizace, rozdělily úkoly a dohlížely na jejich plnění. Někteří se chopili brousků a důkladně šmirglovali lavičky a dřevěné plochy, jiní vybaveni štětci různých velikostí s nadšením natírali. Některé děti byly tak zapálené do práce, že se jejich maminky obávaly, že je večer už nerozeznají od hnědě natřených povrchů. Ale kdo by se zlobil, když výsledek našeho snažení byl tak skvělý! Školní zahrada vypadá jako nová a všichni jsme dostali zaslouženou pochvalu od paní ředitelky, která pro všechny opět zajistila výbornou večeři v podobě špekáčků opékaných na ohni. Atmosféru večera nám tentokrát zpříjemnil i zpěv s kytarou, což ještě umocnilo krásný zážitek z akce.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se už na další společné setkání plné práce a zábavy.

Mgr. Ivana Myšková a tým SRPŠ